egim

              eDnevnik

              Upis20172018a

              svedocanstvasrp

              svedocanstvamadj

  • Назив школе: Гимназија
  •   Адреса: Зелена улица 13, Бечеј
  • Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
  • Телефон: 021/6913-165
  • страница гимназије
  • страница гимназије

 

 

 

ZlatnaMedaljaGimnazijaBecej

 

 

 

Термини за пријем родитеља

Термини за пријем родитеља

ТЕРМИНИ ЗА ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА, ШКОЛСКА 2016/2017. ГОДИНА

ПРОФЕСОР ПРЕДМЕТ ДАН ТЕРМИН
Емеше Тот биологија петак 9,05-10,00
Катарина Гаврић биологија петак 9,15-10,00
Ирина Батинић енглески језик понедељак 10.00-10.45
Секулић Игор енглески језик среда 8.00-9.00
Вера Гуљаш енглески језик четвртак 8.20-9.00
Весна Савић енглески језик уторак 9,05-10,00
Игор Киш филозофија уторак 8.20-9.05
Иван Ковач филозофија среда 9.10-9.55
Игор Павлов физичко васпитање среда, четвртак 10,00-12,00
Зоран Пејић физичко васпитање петак 11,00 -11.45
Александар Егић физика понедељак 11.00-11.45
Кристина Станковић физика уторак 9,05-9,55
Роберт Молнар физика уторак 10,15-11,00
Дубравка Милинков географија уторак 8,15-9,00
Золтан Секач географија четвртак 10.15-11.00
Атила Галфи хемија среда 10,10-10,55
Софија Пејин хемија четвртак 11,00-11,30
Биљана Бошковић историја среда 11,00-12,00
Петер Рожа историја уторак 10,00-10,55
Радмила Свитлица историја уторак 13.25-14.15
Биљана Бањац латински језик петак 09.05-10.05
Серда Балаж латински језик четвртак 9,05-10,05
Лотос Ћеримагић ликовна култура петак 10,10-10,55
Ангела Чери мађарски језик уторак 9,05-9,55
Драгољуб Јовановић математика среда 11.00-11.45
Љиљана Вајдле математика четвртак 10,10- 10.55
Марица Бабић математика среда 10,15-11,00
Тамара Варга математика сваки дан 9,55-10,10
Тамара Мандић музичка култура четвртак 11,45-12,30
Весна Смајловић музичка култура четвртак 10,10-10,55
Марија Ковач Мејкснер немачки језик среда 11,00-11,45
Бланка Окука психологија уторак, четвртак 12.30-13.00
Зита Михајловић психологија четвртак 11,00-11,45
Бојан Марјански рачунарство и информатика петак 10.15-11.00
Нача Ференц рачунарство и информатика среда 13.30-14.15
Тимеа Хајду Имброњев рачунарство и информатика уторак 9.55-10.20
Фехер Агота социологија понедељак 8.20-9.05
Светлана Ковачев шпански језик понедељак 9.10-9.55
Љубица Корхец Андроцки српски језик среда 10.00-11.00
Марина Туцић Живков српски језик четвртак 11.00-11.30
Тамара Проданов српски језик уторак 11.00-11.45
Агота Палатош устав и право уторак 11.00-11.45
Виолета Медић устав и право понедељак 9,55-10,15
Андреј Новаковић верска настава четвртак 10,10-11,00
Отилиа Штефанига верска настава четвртак 9.00-10.00