Јавне набавке

Јавна набавка за извођење екскурзије за ученике другог, трећег и четвртог разреда гимназије.

Други разред - Конкурну документацију можете преузети са следећег линка - Конкурсна документација.

Други разред - Позив за подношење понуде можете преузети са следећег линка - Позив за подношење понуде.

Трећи разред - Конкурну документацију можете преузети са следећег линка - Конкурсна документација.

Трећи разред - Позив за подношење понуде можете преузети са следећег линка - Позив за подношење понуде.

Матуранти - Конкурну документацију можете преузети са следећег линка - Конкурсна документација.

Натуранти - Позив за подношење понуде можете преузети са следећег линка - Позив за подношење понуде.

Одлука о додели уговора за јавну набавку бр.4/18 радови на обнови фасаде - I фаза

Одлуку о додели уговора за јавну набавку бр.4/18 радови на обнови фасаде - I фаза, можете преузети на следећем линку.

одлука о додели уговора.

Јавна набавка бр.4/18 радови на обнови фасаде - I фаза - Позив за подношење понуда са конкурсном документацијом

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА

ГИМНАЗИЈА у Бечеју, Ул.Зелена бр.13 позива све заинтересоване понуђаче да припреме и поднесу понуде у складу са законом, конкурсном документацијом и позивом.

1. Предмет јавне набавке