egim

              eDnevnik

              Upis20172018a

              svedocanstvasrp

              svedocanstvamadj

  • Назив школе: Гимназија
  •   Адреса: Зелена улица 13, Бечеј
  • Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
  • Телефон: 021/6913-165
  • страница гимназије
  • страница гимназије

 

 

 

ZlatnaMedaljaGimnazijaBecej

 

 

 

Школски тимови

ORGANIZACIJA RADA ŠKOLE

PEDAGOSKI KOLEGIJUM, KOORDINATORI TIMOVA ČLANOVI TIMOVA NAZIV TIMA
Bojan Marjanski

- Mr Basarić Miodrag

- Kiš Igor, predstavnik lokalne zajednice

- Pal Šandor, predstavnik Saveta roditelja

- Sara Mitić, predstavnik učenika

- Vesna Savić

- Dubravka Milinkov

- Obradović Maja

TIM ZA RAZVOJNO PLANIRANJE ŠKOLE
Medić Violeta

- Babić Marica

- Kresoja Marica

- Kovač Mejksner Marija

ZA SAMOVREDNOVANJE ŠKOLE
Banjac Biljana

- mr Basarić Miodrag

- Savić Vesna

- Živkov Tucić Marina

- Sekulić Igor

- Kresoja Marica

ZA ZAŠTITU UČENIKA OD NASILJA
Obradović Maja

- Gavrić Katarina

- Mandić Tamara

- Vera Guljaš

ZA INKLUZIVNO OBRAZOVANJE
Kresoja Marica

- Čeri Angela

- Stanković Kristina

- Ljiljana Vajdle

ZA RAZVOJ ŠKOLSKOG PROGRAMA
Batinić Irina

- Bojan Marjanski

- Egić Aleksandar

- Okuka Blanka

ZA KARIJERNO VOĐENJE I SAVETOVANJE
Gavrić Katarina

- Tot Emeše

- Molnar Robert

- Jovićević Gabriela

- Kovač Ivan

ZA EKOLOGIJU I ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE
Pejin Sofija

- Okuka Blanka

- Batinić Irina

- Tamara Varga

- Roža Peter

ZA STRUČNO USAVRŠAVANJE ZAPOSLENIH
Milinkov Dubravka

- Svitlica Radmila

- Jovićević Gabrijela

- Biljana Bošković

- Roža Peter

- Palatoš Agota

ZA ORGANIZACIJU IZLETA I EKSKURZIJA
Pejić Zoran

- Pavlov Igor

ZA ŠKOLSKI SPORT
Tatjana Brkić

- Pejić Zoran

- Mihajlović Zita

- Pejin Sofija

ZA BEZBEDNOST I ZDRAVLJE NA RADU
Prodanov Tamara

- Sara Mitić

ZA ĐAČKI PARLAMENT
Kovač Ivan

- Egić Aleksandar

- Stanković Kristina

- Lotos Ćerimagić

- Galfi Atila

TIM ZA MARKETING
Savić Vesna

- Smajlović Vesna

- Mandić Tamara

- Štefaniga Otilia

- Ćerimagić Lotos

- Korhec Androcki Ljubica

ZA KULTURNE AKTIVNOSTI
Kovačev Svetlana

- Andrej Novaković

- Banjac Biljana

- Galfi Atila

- Prodanov Tamara

TIM ZA SLOBODNE AKTIVNOSTI I MEĐUNARODNU RAZMENU UČENIKA
Angela Čeri

-   mr Basarić Miodrag

- Jovanović Dragoljub

- Štefaniga Otilija

- Kiš Igor

- Kovačev Svetlana

TIM SA SARADNJU SA LOKALNOM SAMOUPRAVOM I PARTNERSKIM ŠKOLAMA
Tucić Živkov Marina

- Timea Hajdu Imbronjev

- Feher Agota

- Medić Violeta

TIM ZA SARADNJU SA PORODICOM
PEDAGOSKI KOLEGIJUM, KOORDINATORI AKTIVA ČLANOVI TIMOVA NAZIV AKTIVA  

Varga Tamara

Vajdle Ljiljana

Jovanović Dragoljub

Babić Marica

ZA MATEMATIKU  
Nača Ferenc

Bojan Marjanski

Timea Hajdu Imbronjev

ZA INFORMATIKU  

Novaković Andrej

Kiš Igor

Kovač Ivan

Medić Violeta

Mihajlović Zita

Okuka Blanka

Palatoš Agota

Feher Agota

Štefaniga Otilija

ZA FILOZOFSKE PREDMETE  
Pavlov Igor

Pejić Zoran

ZA FIZIČKO VASPITANJE  

Bošković Biljana

Milinkov Dubravka

Roža Peter

Svitlica Radmila

Sekač Zoltan

ZA ISTORIJU I GEOGRAFIJU  
Ćerimagić Lotos

Mandić Tamara

Smajlović Vesna

ZA LIKOVNO I MUZIČKO  

Korhec Androcki Ljubica

Prodanov Tamara

Živkov Tucić Marina

Čeri   Angela

ZA MATERNJE JEZIKE  
Guljaš Vera

Banjac Biljana

Batinić Irina

Kovač Mejksner Marija

Kovačev Svetlana

Savić Vesna

Sekulić Igor

Serda Balaž

ZA STRANE JEZIKU  
Galfi Atila

Gavrić Katarina

Egić Aleksandar

Molnar Robert

Pejin Sofija

Stanković Kristina

Tot Emese

ZA FIZIKU, HEMIJU, BIOLOGIJU  
           

Сајам образовања у Темерину / Oktatási vásár Temerinben

SajamObrazovanjaTemerin1Јуче смо на сајму образовања у темеринској школи „Кокаи Имре“ представили нашу школу!

Tegnap a Kókai Imre Általános Iskola Mini Oktatási Vásárán bemutattuk iskolánkat!

SajamObrazovanjaTemerin2 SajamObrazovanjaTemerin3