egim

              eDnevnik

              svedocanstvasrp

              svedocanstvamadj

  • Назив школе: Гимназија
  •   Адреса: Зелена улица 13, Бечеј
  • Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
  • Телефон: 021/6913-165
  • страница гимназије
  • страница гимназије

Школска партнерства за размене

Осмог фебруара смо испратили наше госте чиме се завршила прва мобилност у пројекту. Памтићемо ову недељу по новим пријатељствима, изазовима спајања више различитих култура, лошим временским приликама које нас нису зауставиле да реализујемо планиране активности и дивним сарадницима. Захваљујемо се Општини Бечеј и Kанцеларији за младе, Скупштини Новог Сада, СП лабораторији, Водоканалу, Градском позоришту, а пре свега нашим дивним ученицима домаћинима и њиховим породицама. Пројектне активности настављамо у мају у Финској.

❤️🌎💧🚌🧳🙂

Projektünk első fázisának a végéhez értünk. Miután kikísértük vendégeinket, szeretnénk köszönetet mondani az SP laboratórium, a Vodokanal, az újvidéki Képviselőház, az óbecsei Városi színház, az óbecsei Képviselőház, valamint az Ifjúsági Iroda képviselőinek, de mindenekelőtt Gimnáziumunk diákjainak és a nagyszerű vendéglátó családoknak. Nekik is köszönhetjük, hogy az elmúlt hétre a sikeres projektaktivitások mellett az újonnan kialakult barátságok és a különböző kultúrák izgalmas keveredése miatt is emlékezni fogunk. Projektünket májusban folytatjuk Finnországban.