Uspeh na takmičenju iz engleskog i španskog jezika

Veliki uspeh učenika Gimnazije na takmičenjima iz engleskog i španskog jezika! Na okružnom takmičenju, koje se 19.03. održalo u Sremskim Karlovcima učenici Tijana Đjurkić - IV1, Andrej Botka - IV1 Szecsodi Balint IV4 iz engleskog jezika,a Una Obradović IV1 iz španskog jezika postigli su izvanredan uspeh plasiravši se na republičko takmičenje! Čestitke vrednim učenicima i mentorima prof. Irini Batinić, prof.Vesni Savić i prof. Svetlani Kovačev! Držimo vam palčeve na najznačajnijem - republičkom takmičenju!

Gimnáziumunk tanulói sikeresen szerepeltek a spanyol és angol versenyen! A ma, március 19-én, Szávaszentdemeteren megtartott körzeti versenyen Tijana Đjurkić - IV1, Andrej Botka - IV1 Szecsődi Bálint - IV4 angol nyelvből jeleskedtek, míg Una Obradović IV1 spanyol nyelvből. Mindannyian kíváló eredményt értek el, mellyel tovább jutottak az országos versenyre! Gratulálunk szorgalmas diákjainknak és mentoraiknak Irina Batinić, Vesna Savić és Svetlana Kovačev tanárnőknek!